Продукція > KEMET > C921U222MUVDAAWL45
C921U222MUVDAAWL45
C921U222MUVDAAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 2200pF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U222MUVDAAWL45 C921U222MUVDAAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 2200pF 20% Y5V