Продукція > KEMET > C921U222MUVDBAWL35
C921U222MUVDBAWL35
C921U222MUVDBAWL35 Kemet
kem_c1067_x1_400_vac_y1_250_vac.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic Suppression X1/Y1 0.0022uF 400VAC/250VAC Y5V 20%( 9 X 5.5mm) Radial Disc 10mm 125°C Bulk
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U222MUVDBAWL35 C921U222MUVDBAWL35 Виробник : KEMET Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
товару немає в наявності
C921U222MUVDBAWL35 C921U222MUVDBAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-3316287.pdf Safety Capacitors 400/250V 2200pF Y5V 20% LS=10mm