Продукція > KEMET > C921U222MVVDAA7317
C921U222MVVDAA7317
C921U222MVVDAA7317 Kemet
c941u332mvvdbawl50.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.0022uF 400VAC Y5V 20% (9 X 5.5mm) Radial Disc 10mm 125°C Ammo
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U222MVVDAA7317 C921U222MVVDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC.pdf Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5V RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
товару немає в наявності
C921U222MVVDAA7317 C921U222MVVDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-3316669.pdf Safety Capacitors 400/400V 2200pF Y5V 20% LS=10mm