Продукція > KEMET > C921U331KYYDBAWL20
C921U331KYYDBAWL20
C921U331KYYDBAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 330pF Y5P 10% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U331KYYDBAWL20 C921U331KYYDBAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC.pdf Safety Capacitors 400/250V 330pF Y5P 10% LS=10mm