Продукція > KEMET > C921U331KYYDBAWL45
C921U331KYYDBAWL45
C921U331KYYDBAWL45 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Part Status: Obsolete
Capacitance: 330 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 400VAC Y5P RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.354" Dia (9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y2, Part Status: Obsolete, Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U331KYYDBAWL45 C921U331KYYDBAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC.pdf Safety Capacitors 400/250V 330pF Y5P 10% LS=10mm