Продукція > KEMET > C921U331KZYDBAWL35
C921U331KZYDBAWL35
C921U331KZYDBAWL35 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 330PF 440VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 330pF Y5P 10% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U331KZYDBAWL35 C921U331KZYDBAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 330pF Y5P 10% LS=10mm