Продукція > KEMET > C921U332MYVDCA7317
C921U332MYVDCA7317
C921U332MYVDCA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 3300pF Y5V 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U332MYVDCA7317 C921U332MYVDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 3300pF Y5V 20% LS=10mm