Продукція > KEMET > C921U680JUSDBAWL20
C921U680JUSDBAWL20
C921U680JUSDBAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 68PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 68pF SL 5% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U680JUSDBAWL20 C921U680JUSDBAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 68pF SL 5% LS=10mm