Продукція > KEMET > C921U680JVSDAAWL35
C921U680JVSDAAWL35
C921U680JVSDAAWL35 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 68PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 400volts 68pF 5% SL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U680JVSDAAWL35 C921U680JVSDAAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 400volts 68pF 5% SL