Продукція > KEMET > C921U680JVSDBAWL20
C921U680JVSDBAWL20
C921U680JVSDBAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 68PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 68pF SL 5% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U680JVSDBAWL20 C921U680JVSDBAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 68pF SL 5% LS=10mm