Продукція > KEMET > C921U681KVYDCA7317
C921U681KVYDCA7317
C921U681KVYDCA7317 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 680PF 400VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 680pF Y5P 10% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U681KVYDCA7317 C921U681KVYDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 680pF Y5P 10% LS=10mm