Продукція > KEMET > C921U750JUSDAAWL20
C921U750JUSDAAWL20
C921U750JUSDAAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 75PF 400VAC SL RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 75pF 5% SL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U750JUSDAAWL20 C921U750JUSDAAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 75pF 5% SL