Продукція > KEMET > C921U750JVSDAAWL20
C921U750JVSDAAWL20
C921U750JVSDAAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 75PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 75pF SL 5% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C921U750JVSDAAWL20 C921U750JVSDAAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 75pF SL 5% LS=10mm