Продукція > KEMET > C931U101JYSDAAWL40
C931U101JYSDAAWL40
C931U101JYSDAAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 100pF 5% SL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C931U101JYSDAAWL40 C931U101JYSDAAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 100pF 5% SL