Продукція > KEMET > C931U101JZSDCA7317
C931U101JZSDCA7317
C931U101JZSDCA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 100PF 440VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 100pF 5% SL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C931U101JZSDCA7317 C931U101JZSDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 100pF 5% SL