Продукція > KEMET > C931U222MVWDBAWL35
C931U222MVWDBAWL35
C931U222MVWDBAWL35 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 2200PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 400volts 2200pF 20% Y5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C931U222MVWDBAWL35 C931U222MVWDBAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 400volts 2200pF 20% Y5U