Продукція > KEMET > C931U681KZYDCA7317
C931U681KZYDCA7317
C931U681KZYDCA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 680PF 440VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 680pF 10% Y5P.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C931U681KZYDCA7317 C931U681KZYDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 680pF 10% Y5P