Продукція > KEMET > C937U101JYSDCAWL20
C937U101JYSDCAWL20
C937U101JYSDCAWL20 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 100pF 5% SL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C937U101JYSDCAWL20 C937U101JYSDCAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 100pF 5% SL