Продукція > KEMET > C937U101JYSDCAWL45
C937U101JYSDCAWL45
C937U101JYSDCAWL45 KEMET
KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 100pF SL 5% LS=7.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C937U101JYSDCAWL45 C937U101JYSDCAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 100pF SL 5% LS=7.5mm