Продукція > KEMET > C937U101JZSDAA7317
C937U101JZSDAA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 100PF 440VAC SL RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 100pF SL 5% LS=7.5mm.
Інші пропозиції C937U101JZSDAA7317
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C937U101JZSDAA7317 C937U101JZSDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 100pF SL 5% LS=7.5mm