Продукція > KEMET > C937U681KYYDAA7317
C937U681KYYDAA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 680PF 400VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 680pF Y5P 10% LS=7.5mm.
Інші пропозиції C937U681KYYDAA7317
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C937U681KYYDAA7317 C937U681KYYDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 680pF Y5P 10% LS=7.5mm