Продукція > KEMET > C937U681KZYDCA7317
C937U681KZYDCA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 680PF 440VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 680pF Y5P 10% LS=7.5mm.
Інші пропозиції C937U681KZYDCA7317
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C937U681KZYDCA7317 C937U681KZYDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 680pF Y5P 10% LS=7.5mm