Продукція > KEMET > C941U102KUYDAA7317
C941U102KUYDAA7317
C941U102KUYDAA7317 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5P RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5P 10% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U102KUYDAA7317 C941U102KUYDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5P 10% LS=10mm