Продукція > KEMET > C941U102KUYDAAWL20
C941U102KUYDAAWL20
C941U102KUYDAAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 1000pF 10% Y5P.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U102KUYDAAWL20 C941U102KUYDAAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 1000pF 10% Y5P