Продукція > KEMET > C941U102KUYDAAWL30
C941U102KUYDAAWL30
C941U102KUYDAAWL30 Kemet
kem_c1067_x1_400_vac_y1_250_vac.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.001uF 400VAC/250VAC Y5P 10% (11 X 5mm) Radial Disc 10mm 125°C Bulk
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U102KUYDAAWL30 C941U102KUYDAAWL30 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 1000pF Y5P 10% LS=10mm