Продукція > KEMET > C941U102KVYDAA7317
C941U102KVYDAA7317
C941U102KVYDAA7317 Kemet
c941u332mvvdbawl50.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.001uF 400VAC Y5P 10% (11 X 5mm) Radial Disc 10mm 125°C Ammo
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U102KVYDAA7317 C941U102KVYDAA7317 Виробник : Kemet Description: CAP CER 1000PF 400VAC Y5P RADIAL
товару немає в наявності
C941U102KVYDAA7317 C941U102KVYDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 1000pF Y5P 10% LS=10mm