Продукція > KEMET > C941U102KVYDAAWL50
C941U102KVYDAAWL50
C941U102KVYDAAWL50 Kemet
c941u332mvvdbawl50.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.001uF 400VAC Y5P 10% (11 X 5mm) Radial Disc 10mm 125°C Bulk
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U102KVYDAAWL50 C941U102KVYDAAWL50 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-3316669.pdf Safety Capacitors 400/400V 1000pF Y5P 10% LS=10mm