Продукція > KEMET > C941U152MYWDAA7317
C941U152MYWDAA7317
C941U152MYWDAA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 1500pF Y5U 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U152MYWDAA7317 C941U152MYWDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 1500pF Y5U 20% LS=10mm