Продукція > KEMET > C941U152MZWDCA7317
C941U152MZWDCA7317
C941U152MZWDCA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 1500pF 20% Y5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U152MZWDCA7317 C941U152MZWDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 1500pF 20% Y5U