Продукція > KEMET > C941U332MUVDBA7317
C941U332MUVDBA7317
C941U332MUVDBA7317 KEMET
C941U332MUVDBA7317
Виробник: KEMET
Description: KEMET - C941U332MUVDBA7317 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 3300 pF, ± 20%, X1 / Y1, 400 V, 250 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y1
Nennspannung Y: 250V
euEccn: NLR
Kapazität: 3300pF
Produktpalette: C900AH SFTY X1-400 Y1-250 Series
Nennspannung X: 400V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 590 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - C941U332MUVDBA7317 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 3300 pF, ± 20%, X1 / Y1, 400 V, 250 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y1, Nennspannung Y: 250V, euEccn: NLR, Kapazität: 3300pF, Produktpalette: C900AH SFTY X1-400 Y1-250 Series, Nennspannung X: 400V, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U332MUVDBA7317 C941U332MUVDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 3300pF Y5V 20% LS=10mm
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
C941U332MUVDBA7317 C941U332MUVDBA7317 Виробник : KEMET C941U332MUVDBA7317 Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 3300 pF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Capacitance: 3300 pF