Продукція > KEMET > C941U332MUVDBAWL20
C941U332MUVDBAWL20
C941U332MUVDBAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 3300pF 20% Y5V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U332MUVDBAWL20 C941U332MUVDBAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 3300pF 20% Y5V