Продукція > KEMET > C941U332MUVDCA7317
C941U332MUVDCA7317
C941U332MUVDCA7317 KEMET
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 3300pF Y5V 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U332MUVDCA7317 C941U332MUVDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 3300pF Y5V 20% LS=10mm