Продукція > KEMET > C941U332MVVDBA7317
C941U332MVVDBA7317
C941U332MVVDBA7317 Kemet
c941u332mvvdbawl50.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.0033uF 400VAC Y5V 20% (11 X 5.5mm) Radial Disc 10mm 125°C Ammo
на замовлення 173 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 155
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - C941U332MVVDBA7317 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 3300 pF, ± 20%, X1 / Y1, 400 V, 400 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 10mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y1, Nennspannung Y: 400V, euEccn: NLR, Kapazität: 3300pF, Produktpalette: C900AH SFTY X1-400 Y1-400 Series, Nennspannung X: 400V, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U332MVVDBA7317 C941U332MVVDBA7317 Виробник : KEMET C941U332MVVDBA7317 Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 6000 шт:
Кількість Ціна
C941U332MVVDBA7317 C941U332MVVDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-3316669.pdf Safety Capacitors 400/400V 3300pF Y5V 20% LS=10mm
Мінімальне замовлення: 17
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 793 шт:
Мінімальне замовлення: 10
C941U332MVVDBA7317 C941U332MVVDBA7317 Виробник : KEMET C941U332MVVDBA7317 Description: KEMET - C941U332MVVDBA7317 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 3300 pF, ± 20%, X1 / Y1, 400 V, 400 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 10mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y1
Nennspannung Y: 400V
euEccn: NLR
Kapazität: 3300pF
Produktpalette: C900AH SFTY X1-400 Y1-400 Series
Nennspannung X: 400V
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 7 шт:
C941U332MVVDBA7317 C941U332MVVDBA7317 Виробник : Kemet c941u332mvvdbawl50.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.0033uF 400VAC Y5V 20% (11 X 5.5mm) Radial Disc 10mm 125°C Ammo
на замовлення 173 шт:
товару немає в наявності