Продукція > KEMET > C941U332MVVDBAWL35
C941U332MVVDBAWL35
C941U332MVVDBAWL35 Kemet
c941u332mvvdbawl50.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.0033uF 400VAC Y5V 20% (11 X 5.5mm) Radial Disc 10mm 125°C Bulk
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U332MVVDBAWL35 C941U332MVVDBAWL35 Виробник : Kemet Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
товару немає в наявності
C941U332MVVDBAWL35 C941U332MVVDBAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 400volts 3300pF 20% Y5V