Продукція > KEMET > C941U332MVVDCAWL20
C941U332MVVDCAWL20
C941U332MVVDCAWL20 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 3300pF Y5V 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U332MVVDCAWL20 C941U332MVVDCAWL20 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 3300pF Y5V 20% LS=10mm