Продукція > KEMET > C941U332MZWDBA7317
C941U332MZWDBA7317
C941U332MZWDBA7317 KEMET
KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-3316742.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 440/300V 3300pF Y5U 20% LS=10mm
на замовлення 2036 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U332MZWDBA7317 C941U332MZWDBA7317 Виробник : KEMET C941U332MZWDBA7317.pdf Description: CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL