Продукція > KEMET > C941U332MZWDCA7317
C941U332MZWDCA7317
C941U332MZWDCA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 3300pF Y5U 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U332MZWDCA7317 C941U332MZWDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 3300pF Y5U 20% LS=10mm