Продукція > KEMET > C941U332MZWDCAWL35
C941U332MZWDCAWL35
C941U332MZWDCAWL35 KEMET
C941U332MZWDCAWL35.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 300volts 3300pF 20% Y5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U332MZWDCAWL35 C941U332MZWDCAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 300volts 3300pF 20% Y5U