Продукція > KEMET > C941U472MYVDAAWL35
C941U472MYVDAAWL35
C941U472MYVDAAWL35 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 4700pF Y5V 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U472MYVDAAWL35 C941U472MYVDAAWL35 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-1769942.pdf Safety Capacitors 400/250V 4700pF Y5V 20% LS=10mm