Продукція > KEMET > C941U472MYVDBA7317
C941U472MYVDBA7317
C941U472MYVDBA7317 KEMET
C941U472MYVDBA7317
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 400VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y2, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U472MYVDBA7317 C941U472MYVDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-3316636.pdf Safety Capacitors 400/250V 4700pF Y5V 20% LS=10mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
C941U472MYVDBA7317 C941U472MYVDBA7317 Виробник : KEMET C941U472MYVDBA7317 Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 276 шт:
Мінімальне замовлення: 12
C941U472MYVDBA7317 C941U472MYVDBA7317 Виробник : Kemet c917u560jysdcawl50.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 0.0047uF 400VAC/250VAC Y5V 20% (11 X 5mm) Radial Disc 10mm 125°C Ammo
на замовлення 38 шт:
Мінімальне замовлення: 22