Продукція > KEMET > C941U561KUYDBAWL45
C941U561KUYDBAWL45
C941U561KUYDBAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 560PF 400VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 560pF Y5P 10% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U561KUYDBAWL45 C941U561KUYDBAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 560pF Y5P 10% LS=10mm