Продукція > KEMET > C941U561KVYDAA7317
C941U561KVYDAA7317
C941U561KVYDAA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 560PF 400VAC Y5P RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/400V 560pF Y5P 10% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C941U561KVYDAA7317 C941U561KVYDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1068_X1_400_VAC_Y1_400_VAC-1769912.pdf Safety Capacitors 400/400V 560pF Y5P 10% LS=10mm