Продукція > KEMET > C947U152MYWDAA7317
C947U152MYWDAA7317
C947U152MYWDAA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors 250volts 1500pF 20% Y5U.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C947U152MYWDAA7317 C947U152MYWDAA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440%20VAC_Y2_300%20VAC-371221.pdf Ceramic Disc Capacitors 250volts 1500pF 20% Y5U