Продукція > KEMET > C947U152MZWDBAWL40
C947U152MZWDBAWL40
C947U152MZWDBAWL40 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 1500PF 440VAC Y5U RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 1500pF Y5U 20% LS=7.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C947U152MZWDBAWL40 C947U152MZWDBAWL40 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 1500pF Y5U 20% LS=7.5mm