Продукція > KEMET > C947U332MZWDBAWL45
C947U332MZWDBAWL45
C947U332MZWDBAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 3300pF Y5U 20% LS=7.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C947U332MZWDBAWL45 C947U332MZWDBAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 3300pF Y5U 20% LS=7.5mm