Продукція > KEMET > C947U392MZVDBA7317
C947U392MZVDBA7317
C947U392MZVDBA7317 Kemet
c961u472mzwdbawl30.pdf
Виробник: Kemet
Cap Ceramic Suppression X1/Y2 0.0039uF 440VAC/300VAC Y5V 20%( 11 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3900PF 440VAC Y5V RADIAL, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: X1, Y2, Capacitance: 3900 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C947U392MZVDBA7317 C947U392MZVDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC Description: CAP CER 3900PF 440VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 3900 pF
товару немає в наявності
C947U392MZVDBA7317 C947U392MZVDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 3900pF Y5V 20% LS=7.5mm