Продукція > KEMET > C947U472MYVDBA7317
C947U472MYVDBA7317
C947U472MYVDBA7317 KEMET
C947U472MYVDBA7317
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KEMET - C947U472MYVDBA7317 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 4700 pF, ± 20%, X1 / Y2, 400 V, 250 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322300, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Entstörklasse: X1 / Y2, Nennspannung Y: 250V, euEccn: NLR, Kapazität: 4700pF, Produktpalette: C900AC SFTY X1-400 Y2-250 Series, Nennspannung X: 400V, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C947U472MYVDBA7317 C947U472MYVDBA7317 Виробник : Kemet c917u560jysdcawl50.pdf Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 0.0047uF 400VAC/250VAC Y5V 20% (11 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 125°C Ammo
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 852
C947U472MYVDBA7317 C947U472MYVDBA7317 Виробник : KEMET C947U472MYVDBA7317 Description: KEMET - C947U472MYVDBA7317 - Funkentstörkondensator (Keramik), Scheibe, 4700 pF, ± 20%, X1 / Y2, 400 V, 250 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322300
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Entstörklasse: X1 / Y2
Nennspannung Y: 250V
euEccn: NLR
Kapazität: 4700pF
Produktpalette: C900AC SFTY X1-400 Y2-250 Series
Nennspannung X: 400V
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 48
C947U472MYVDBA7317 C947U472MYVDBA7317 Виробник : KEMET C947U472MYVDBA7317 Description: CAP CER 4700PF 400VAC Y5V RADIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 400VAC
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: X1, Y2
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 253 шт:
Мінімальне замовлення: 13
C947U472MYVDBA7317 C947U472MYVDBA7317 Виробник : KEMET KEM_C1064_X1_400_VAC_Y2_250_VAC-3316636.pdf Safety Capacitors 400/250V 4700pF Y5V 20% LS=7.5mm
Мінімальне замовлення: 13
Мінімальне замовлення: 22