Продукція > KEMET > C947U472MZVDBAWL45
C947U472MZVDBAWL45
C947U472MZVDBAWL45 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 4700PF 440VAC Y5V RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 440/300V 4700pF Y5V 20% LS=7.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C947U472MZVDBAWL45 C947U472MZVDBAWL45 Виробник : KEMET KEM_C1065_X1_440_VAC_Y2_300_VAC-1769898.pdf Safety Capacitors 440/300V 4700pF Y5V 20% LS=7.5mm