Продукція > KEMET > C951U332MUWDBA7317
C951U332MUWDBA7317
C951U332MUWDBA7317 KEMET
KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 400/250V 3300pF Y5U 20% LS=10mm
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C951U332MUWDBA7317 C951U332MUWDBA7317 Виробник : Kemet docfinder?Partnumber=C951U332MUWDBA7317 Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL
товару немає в наявності