Продукція > KEMET > C951U332MUWDCA7317
C951U332MUWDCA7317
C951U332MUWDCA7317 Kemet
Виробник: Kemet
Description: CAP CER 3300PF 400VAC Y5U RADIAL
Написати відгук
Safety Capacitors 400/250V 3300pF Y5U 20% LS=10mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
C951U332MUWDCA7317 C951U332MUWDCA7317 Виробник : KEMET KEM_C1067_X1_400_VAC_Y1_250_VAC-1769931.pdf Safety Capacitors 400/250V 3300pF Y5U 20% LS=10mm